Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Hokej‚ fotbal‚ tenis a nejen to!

Hokej
Říha v Pardubicích končí na postu trenéra
 
Vedení pardubického klubu vyhodilo hlavního trenéra Miloše Říhu a jeho asistenta Pavla Rohlíka. Ti nesplnili cíl, který jim stanovilo vedení klubu - 3 zápasy a 8 bodů - pardubičtí ovšem získaly jen 7 a trenér po utkání s Ústí věděl, co příjde.

Slavia-Pardubice

Perníkáři nestačili na slávistické borce a prohráli vysoko 7:3. Ikdyž klub vypravil pro své fanoušky speciální vlak - fanoušci toho využili - vytvořili nádhernou atmosféru - ovšem k úspěchu jejich týmu to nevedlo.
Branky: Hruška, 2* Micka, Žižka, Beránek, Bednář, Červenka - Blažek, 2* Sýkora

Ten, kdo rád sází, tak jistě zná mnoho sázkových kanceláří. Například sázková kancelář bwin je velmi známá a po celém světě má více jak dva miliony registrovaných uživatelů. Pokud se chcete dozvědět, jaké sázkové kanceláře na internetu jsou, tak navštivte internetové stránky sazkove-kancelare.net. Na těchto stránkách se dozvíte spoustu zajímavých informací. Dozvíte se, jaké bonusy nabízí sázková kancelář bet-at-home, nebo sázková kancelář sportingbet. Stačí si jen vybrat.

Kdo by dnes neměl problémy s tím, jak sehnat hotovost co nejrychleji? Řešení nabízí půjčky, pro jejichž vyřízení většinou není potřeba tolik času a půjčka je poskytnuta prakticky hned.

Ještě před několika roky bylo možné se s komplexním systémem navigace setkat snad jen na stránkách sci-fi románů. V současnosti se však GPS navigace stala nedílnou součástí každodenního života a její používání se pro nás již stalo samozřejmostí. Výhody GPS navigace využívá stále více odvětví a oborů lidských činností. Například výrobce navigací TomTom nabízí inteligentní navigační systémy pro automobily, kapesní počítače PDA a mobilní telefony.

 


5. kolo - výsledky

Liberec - Karlovy Vary 1:4
Plzeň - Znojmo 4:3 (po nájezdech)
Slavia Praha - Třinec 5:2
Ústí - ČB 2:6
Vítkovice - Litvínov 8:3
Zlín - Litvínov 6:3


Plzeň  - Kladno 5:4 po s.n.


 

 

Nechcete číst, chcete si vyluštit křížovku, nebo sudoku? Tak i tyhle publikace máme v našem knihkupectví k dostání. Přijďte si vybrat, určitě budete spokojeni.

Nejnovější letní pneumatiky GoodRide jsou vybaveny novým dezénem, který má tyto levné pneu posunout vlastnostmi o třídu výše. Tyto pneumatiky tak mají být určeny spíše pro vozy střední třídy a poskytovat potřebný jízdní komfort právě pro tyto typy vozů.

Hypotéka se nabízí z mnoha bank, slouží k financování bydlení. Na propočet splátek se využívá hypoteční kalkulačka. Podobným úvěrem je americká hypotéka, která ale není omezena na bydlení. Pro zhodnocení vašich peněz se obraťte na finanční poradenství, které poradí, zda je lepší například stavební spoření nebo podílové fondy.


Spí se vám špatně a vy toužíte po kvalitní posteli a také byste chtěli zdravotní matrace? Pak neváhejte a podívejte se na internetové stránky rosty.cz, kde najdete postele, po kterých toužíte. Můžete si u nás koupit také manželské postele. Stačí si jen vybrat. Nabízíme také kvalitní matrace do postele, které jsou důležitou součástí každé postele. Proto neváhejte a přijďte si k nám vybrat matrace, na kterých se vám bude spát přímo královsky. V neposlední řadě u nás naleznete také rošty do postele.

 


Branky: Fabuš, Kracík, Šindel, Benák, Fabuš (rozhodující nájezd) - Horna, Kuchler, Procházka, Tenkrát

V předehrávce kola extraligy se oslabené Kladno postavilo proti Plzni.
Online SUDOKU ke stažení zdarma
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek